Logo
08 Aug 2022    २०७९, २३ श्रावण सोमबार

ताजा खबर

कैलालीमा ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु  ” बेलौरी एमाले नगर कमिटिमा राजनितिक ब्याटल” बारेकोट गाउँपालिका ६ का वडाध्यक्ष डम्बरबहादुर महतारा माथि खुकुरी प्रहार गर्ने दुई जना पक्राउ टिकटक बनाउने क्रममा वेपत्ता भएका युवा मृत फेला यात्रुवहाक बसमा भिरबाट ढुङ्गा खस्दा १ जनाको मुत्यु राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक महिला संगठनले महंगीविरुद्ध थाल ठटाएर विरोध

पुनर्बास ११ का एक अटो व्यवसायीले गरे एस्तो घोषणा

hello belauri २०७९, ७ श्रावण शनिबार १२:१३ मा प्रकाशित

साउन -७, पुनर्बास- ११,

सेवा नै मेरो धर्म हो  भन्ने मूल नाराका साथ पुनर्बास ११ का एक अटो  व्यवसायीले सेवाको कार्य थालनी गरेका छन्  ।

पुनर्बास ११, अमरबस्ती स्थाई बासोबास गर्ने मेघ नाथ न्यौपाने ले आफ्नो अटोमा ७० वर्ष नाघेका जेष्ठ नागरिक, अपांगता भएका व्यक्ति  लाइ यात्रा गर्दा लाग्ने भाडादरमा ५० प्रतिशत छुट र गर्बवती महिला लाइ प्रसव पिडा भएको अवस्थामा  अस्पताल  निशुल्क पुर्याउने भएका छन् । अहिले को २१ औ सताब्दिमा आएर यसरि जनताको सेवामा समर्पित हुने व्यक्ति हरु हामीले बिरलै देख्ने गरेका छौ । उनको यो कदमले समाजमा सेवा मुलक भाव को बिकास हुने र अन्य अटो  व्यवसायी हरुलाई पनि सेवा गर्नु पर्छ भन्ने धारणाको बिकास हुने देखिन्छ ।

उनको भनाइ अनुसार मैले कुनै व्यक्तिगत स्वार्थ को लागि न भएर आफ्नो गाउ को सेवा र बिकास को लागि यो कदम चालेको र यो कार्य ले हामि भन्दा पछी को पिढीलाई समाज सेवा र बिकास को काम हामि ले नै गर्नु पर्छ भन्ने ज्ञान दिनको लागि यो कदम चालेको हुँ` उनको भनाइ छ ।

सम्पर्क : ९८०४६३८३४० – मेघ नाथ न्यौपाने


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको