Logo
08 Aug 2022    २०७९, २३ श्रावण सोमबार

ताजा खबर

कैलालीमा ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु  ” बेलौरी एमाले नगर कमिटिमा राजनितिक ब्याटल” बारेकोट गाउँपालिका ६ का वडाध्यक्ष डम्बरबहादुर महतारा माथि खुकुरी प्रहार गर्ने दुई जना पक्राउ टिकटक बनाउने क्रममा वेपत्ता भएका युवा मृत फेला यात्रुवहाक बसमा भिरबाट ढुङ्गा खस्दा १ जनाको मुत्यु राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक महिला संगठनले महंगीविरुद्ध थाल ठटाएर विरोध

Breaking News कञ्चनपुरको बेलौरीबाट लागुऔषध सहित ३ जना पक्राउ

hello belauri २०७९, १० जेष्ठ मंगलवार १६:४८ मा प्रकाशित

ज्ञानेन्द्र थापा बेलौरी: कञ्चनपुरको बेलौरीबाट प्रहरीले लागुऔषध सहित ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यलय बेलौरीबाट प्रहरी वरिष्ठ हवल्दार दिपक चन्दको कमाण्डमा खटिगएको ०४ जना प्रहरीको टोलीले बेलौरी नगरपालिका वडा नम्बर ०८ कालोपुलमा भारतिय सिमानाकाबाट साईकलमा नेपाल तर्फ आईरहेको अवस्थामा दिनेश चौधरीलाई संका लागी शरिरको खानतालासी गर्दा साईकलको सिटकभर मुनी लुकाईएको अवस्थामा १०.७२ ग्राम लागुऔषध खैरो हिराईन जस्तो देखिने धुलो पदार्थ फेला पारि ३ जनालाई प्रक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ पर्नेमा बेलौरी नगरपालिका वडा नम्बर ०८ कलकत्ता बस्ने २३ वर्षिय दिनेश चौधरी, शुक्लाफाटा नगरपालिका वडा नम्बर ०२ बस्ने २५ वर्षिय सञ्जु सार्की र शुक्लाफाटा नगरपालिका वडा नम्बर ०३ बस्ने २५ वर्षिय प्रबेश धामीलाई प्रक्राउ गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यलय बेलौरीका प्रहरी निरिक्षक दान सिह भण्डारीले बताउनुभयो । यस्तै धामीले चलाएको सु.प्र.प्र.०२००३ प ३९९३ नम्बरको एन.एस मोटरसाईकल र चौधरीले चलाएको साईकल पनि बरामत गरिएको छ । भारतिय सिमानाकाबाट साईकलमा नेपाल तर्फ आईरहेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको र थप अनुसन्धान भईरहेको ईलाका प्रहरी कार्यलय बेलौरीका प्रहरी निरिक्षक भण्डारीले बताउनु भएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको